Kamerové systémy

Pocit bezpečí je jedním ze základních aspektů klidného a spokojeného života. Pocit bezpečí doma je pak jedním ze základů kvalitního prostředí pro život rodiny a výchovu dětí.

Čím dál tím více přibývá trestné činnosti, zejména majetkové.

Pachatelé se již dávno nezaměřují jen na neobydlené rekreační objekty, ale nezdráhají se ani např. vyloupit dům v noci, kdy v něm celá rodina spí, vyloupit automobil na zahradě atd.  Dnešní doba již naštěstí poskytuje moderní, účinné a zároveň cenově již dobře dostupné nástroje, jak svůj majetek zajistit a jak zajistit bezpečí svého majetku i rodiny.

Jedním z hlavních nástrojů této obrany a ochrany jsou i kamerové systémy s tím, že jejich použití má i prokazatelně silně preventivní efekt. Pachatelé se objektům s kamerami raději vyhýbají.

Kompaktní a dnes už i cenově velice dostupné barevné kamery s vysokým rozlišením lze instalovat prakticky kdekoliv vně vašeho domu či uvnitř, nebo v jakýchkoliv jiných prostorách, které chcete tímto způsobem chránit. Provedení takových systémů jsou různá, od klasických kamer, přes kompaktní, DOME až po kamery otočné. Konkrétní typy lze volit i s vysoce kvalitním IR přísvitem pro noční vidění. Připojení je pak realizováno analogově po koaxiálním kabelu, po ETHERNETU jedním UTP kabelem i s napájením, tzv. PoE (Power Over Ethernet) nebo bezdrátově pomocí WiFi. Možností je mnoho a není třeba, abyste celou problematiku dlouze studovali. Stačí nás jen kontaktovat a po průzkumu na místě Vám vhodné typy, přesně pro danou situaci, naši specialisté vyberou a zapracují do vhodného řešení.

Moderní záznamová zařízení využívají digitální zpracování záznamu, které poskytuje vysoké kapacity nahrávací doby a dokáže obraz zaznamenávat bez ztráty kvality stále dokola. Díky digitálnímu zpracování dokáží tato zařízení například detekovat pohyb v nastaveném čase a místě, odeslat zprávu s alarmem pomocí e-mailové zprávy a umožňují Vám vše sledovat vzdáleně i v době, kdy jste například na dovolené.

Souhrn našich služeb v této oblasti:

  • Návrh možného vylepšení stávajícího systému
  • Návrh zcela nového řešení kamerového systému
  • Revizní zprávy
  • Stavební a přípravné práce pro realizaci kamerových systémů
  • Správa a servis kamerových systémů
  • Realizace strukturované kabeláže

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů) souhlasím se zpracováváním osobních údajů.