Chytrá domácnost

Chytrá domácnost - Mozek vašeho domova

 

Naše společnost poskytuje i služby spojené s instalací „inteligentního bydlení“. Vaše stávající spotřebiče, jako je topení, ventilace, ovládání žaluzií, světla, interkom či zabezpečovací systém propojíte do jedné centrální jednotky. Potenciál vašeho domova ještě posunou senzory jako dveřní kontakt, senzor pohybu, světla, teploty, kouře či vody. Domov získá mozek v podobě řídícího počítače, který vám umožní:

·       sledovat veškerém dění ve vašem domě v reálném čase i v historii

·       automatizovat rutinní úkony, ušetřit čas i peníze

·       ovládat různá zařízení přehledně z jednoho místa (smartphone, tablet, počítač)

·       nechat váš dům samostatně reagovat na počasí či přítomnost v domě

·       dostat okamžité upozornění na problém, i když nejste doma

RF Control je bezdrátová instalace pomocí komponentů České společnosti iNELS.

Jde o bezdrátové, stylové a dostupné řešení domácí automatizace, ovládání a sledování stavů připojených technologií. Jde o kvalitní evropský produkt, díky němuž se zařízení ve vašem domě promění v systém s vlastní inteligencí bez nutnosti komplikovaných zásahů do stávající elektroinstalace.  Komunikace probíhá na frekvenci 868MHz, která je vyhrazená pro automatizaci budov s obousměrným protokolem iNELS RF Control. Dosah ve volném prostranství je 200m, v zastavěném prostoru je to ale méně (pohybuje se kolem 40 - 50m), záleží na stavebním provedení daného objektu.

FOXTROT je systém inteligentního ovládání domu/domácí automatizace, který Vám umožní ovládat ve svém domě cokoliv, odkudkoliv a všemi dostupnými prostředky podobně jako tomu je u produktů iNELS ! Jde o systém, který je kompletně vyvíjen v České Republice.

 

Systémy, které nabízíme:
Řídí Váš dům, regulují teplo, světlo a elektrické spotřebiče či zařízení v závislosti na nastaveném programu, scénáři nebo podle různých čidel – světla, teploty, přítomnosti, větru či deště. Šetří Vám peníze, čas a poskytuje neuvěřitelný komfort bydlení.

Jsou modulární. Systém můžete ve svém domě nasadit např. v jednoduché variantě pro ovládání světelných scén, několika spotřebičů, topení a žaluzií a v budoucnu kdykoliv jednoduše rozšířit o ovládání řady dalších prvků, například klimatizace, bazénu a mnoha dalších elektrických zařízení až po integraci domácích audio/video přístrojů.

Jsou bezdrátové a tím umožňují zapojení bezdrátových prvků do systému ovládání, takže v případě potřeby ovládat v budoucnu další prvky nemusíte sekat, bourat a vést další ovládací kabely k těmto novým prvkům. Jak poroste Váš dům a Vaše potřeby, poroste i Váš systém řízení domu.

Je řada způsobů, jak ovládat svůj dům. Je jen na Vás, které ovládací prvky a jak je budete chtít používat právě VY. Vypínače a ovladače různých designových provedení, telefon, internet, iphone, ipad či televize.


phone_int2
phone_int3 phone_int4