FILE_C1A13C-ECA8F8-654958-1969DD-1DB255-8255BD

Webové stránky

Naše společnost poskytuje i komplexní služby v oblasti internetových řešení. Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na internetu. Kvalita této propagace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale také v hodnotném obsahu, jasné orientaci a optimalizaci. Vytváříme webové stránky, e-shopy, flash prezentace, reklamní bannery a další..

Webdesign, neboli grafické ztvárnění webových stránek, je jedním ze základních kroků k vlastní úspěšné internetové prezentaci. Nechat si vytvořit kvalitní webdesign je pouze prvním z řady nezbytných kroků a rozhodně nejde o krok první. Profesionální webdesign totiž úzce souvisí s přehlednou navigací a s logickou strukturou www stránek.

Mezi procesy, které vedou k profesionální a plně funkční internetové prezentaci, patří:

·         Analýza stránek připravovaného projektu

·         Vhodný výběr a registrace domény

·         Vytvoření struktury webových stránek

·         Vytvoření grafického vzhledu webových stránek

·         Naprogramování stránek

·         Optimalizace pro prohlížeče

·         Průběžná aktualizace a vylepšování prezentace

 

Bezproblémové zobrazení
Webové stránky či e-shop Vám vytvoříme tak, aby pro Vás bylo jednodušší na internetu cokoli prodávat či nakupovat. Stránky je možné propojit nejen s účetním systémem, ale také tak, abyste měli k dispozici informace o Vašich dodavatelích. Strukturu webových stránek stavíme tak, aby splňovala požadavky různých prohlížečů, takže se Vám budou bezproblémové zobrazovat na různých zařízeních.

 

Naše výhody
V problematice webových stránek se pohybujeme již řadu let a námi používaný redakční systém je nám tedy velmi blízký a známe jeho možnosti. Díky tomu je pro nás jednoduché vytvořit Vám webové stránky či e-shop v téměř rekordním čase.

Rádi vyhovíme specifickým požadavkům každého klienta. Jde nám hlavně o to, aby náš klient byl s naším výsledkem plně spokojen.